Yeni Üyelik Oluştur


Bir kullanıcı adı seçin


Yukarıda belirttiğiniz eposta adresinizi tekrar girin

Üyeliğimi Oluştur

×
Üye Girişi

Giriş Yap

×
 • Home Aves'te Teslime 10 Ay Kala 10 Numara Kampanya

 • Güneşli’de inşa edilen Home Aves projesinin teslimine 10 ay kala Kavi Yapı, bölgede konut arayanlar için iddialı bir kampanya sunuyor. ... Güneşli'de inşa edilen Home Aves projesinin teslimine 10 ay kala Kavi Yapı, bölgede konut arayanlar için iddialı bir kampanya sunuyor.

 • 2013-03-03 / 16:54:19
 • 0 Yorum
 • 190 Kez Okundu
 • Punto:
  A
  A
  A

Güneşli’de inşa edilen Home Aves projesinin teslimine 10 ay kala Kavi Yapı, bölgede konut arayanlar için iddialı bir kampanya sunuyor. ...

Güneşli'de inşa edilen Home Aves projesinin teslimine 10 ay kala Kavi Yapı, bölgede konut arayanlar için iddialı bir kampanya sunuyor.

Kampanya kapsamında Home Aves'ten daire alanlar 10.000 TL peşin ödedikten sonra ilk ara ödeme olarak daire bedelinin yüzde 10'luk kısmını 10 ay sonra; yüzde 10'luk ikici ara ödemeyi 20 ay sonra yapıyor. Kalan kısım 4 anlaşmalı banka aracılığı ile 120 aya kadar Kavi Yapı'ya özel oranlar ile kredi kullandırılıyor. Yüzde 1 KDV avantajı ile Home Aves'te yatırımcılar için yüksek prim potansiyeli bulunuyor.

Home Aves hakkında tüm detaylar için tıklayın!

Güneşli'de Nish Bir Proje

İki blokta 191 daireden oluşan Home Aves'te sekiz farklı tipte 1+0, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire bulunuyor. Projede yer alan dairelerin büyüklüğü 41 metrekare ile 172 metrekare arasında değişiyor. Home Aves'te 1+0 stüdyo daireler 123 bin 897 liradan, 1+1 daireler 173 bin 395 liradan, 2+1 daireler 248 bin 595 liradan ve 3+1 daireler 503 bin 835 liradan başlayan fiyatlarla satılıyor.

Türkiye'nin İlk Kuş Temalı Projesi

6.5 dönüm arsa üzerinde inşa edilen ve yüzde 80'i yeşil alana ayrılan Home Aves'te daire sakinleri için, içinde kuşların bulunduğu garden aves (kuş bahçesi), garden fruit (meyve bahçesi) ve organik tarım yapılacak garden organic (sebze bahçesi) bulunuyor. Nitelikli konut projelerinin yeni merkezi Güneşli'de inşa edilen Home Aves, sosyal donatılarıyla da adeta 365 gün tatil keyfi yaşatıyor. Projede yaz kış kullanılabilen yarı olimpik yüzme havuzunun yanı sıra fitness salonu, sauna, fin hamamı, tenis kortu, basket sahası, barbekü terasları, kat bahçeleri ve kameriye bulunuyor.

2012 yılı Şubat ayında yapımına başlanan Home Aves'in kaba inşaatı tamamlandı. Home Aves'te daire teslimlerinin 2013 yılı Aralık ayında başlaması planlanıyor. Projede kullanılacak ince malzeme seçimlerine karar verilmesinin ardından hazırlanan örnek daire ve projedeki sosyal donatı alanları satış danışmanları eşliğinde gezilebilmekte.

Havaalanına 5 km uzaklıkta

Güneşli Home Aves, merkezi lokasyonuyla da dikkat çekiyor. Proje Atatürk Havalimanı'na 5 km, E-5 Karayoluna 4 km, 212 AVM'ye 1.2 km ve Bankalar Caddesi olarak olarak bilinen Gülbahar Caddesi'ne yürüme mesafesinde yer alıyor. Home Aves'teki daire sahipleri gelecekleri için hem akıllıca bir yatırıma imza atarken hem de prestijli ve huzurlu bir yaşama kanat açacaklar.

 

Etiketler

 • Yorumlar
 • Yorum Yap
 • Şuanda 1. sayfadasınız, toplamda yorum sayfası var.
  Şuan 0 - 0 arasındaki içerikleri görüntülüyorsunuz ve toplam 0 içerik var.

  « İlk
  « Geri
  ileri »
 • Yorumunuz


  Yorumunuz

  Gönder